Podcast

اول کارت چیست؟

برای اینکه بدانید اول کارت چیست؟ و چگونه کار می کند و یا چه خدماتی ارائه می کند این مطلب را مطالعه بفرمایید. پس از مطالعه این مطلب، در صورت تمایل به استفاده از خدمات خرید با تخفیف اول کارت می توانید عضو شوید و حتی به عنوان صاحب یک کسب و کار برای پیوستن به خانواده اول کارت می توانید اقدام کنید. روش های پیوستن به خانواده بزرگ اول کارت در همین راهنما آمده است.

اول کارت یک سیستم تخفیف جدید هست که یکی از خدماتش امکان خدمت خرید با تخفیف روی کارت های عضو شبکه شتاب می باشد. شما با استفاده از خدمات تخفیف آسان اول کارت می توانید از فروشگاه های اول کارت، محصول یا خدمات دلخواه تان را با تخفیف های ویژه خریداری و دریافت کنید. شما می توانید از خدمات و محصولات کلیه مراکز اعم از رستوران ها، خدمات سلامت و درمان، خدمات زیبایی و آرایشی، خدمات تفریحی، فروشگاه های زنجیره ای، مراکز ورزشی، مراکز رفاهی و فرهنگی، فروشگاه های مختلف و … خرید با تخفیف و بدون چونه داشته باشید.

اول کارت علاوه بر ایجاد شرایط خرید با تخفیف برای مشتریان و خریداران، ایده های نوین تبلیغات و موقعیت های ویژه ای را نیز برای پذیرنده ها و کسب و کارهای مختلف در نظر گرفته است. فروشگاه و مرکز خرید شما با عضویت در اول کارت به عنوان یک پذیرنده فعال، شانس این را خواهد داشت که در بین فروشگاه های برتر اول کارت قرار گرفته و مشتریان فعال و واقعی را به سوی خود جذب کند.

چشم انداز ما

اصلی ترین هدف و چشم انداز ما در اول کارت، ارائه انواع خدمات و محصولات به صورت تخفیف بی چونه و ایجاد یک حس خوب از خرید هست. شما با مراجعه به هر یک از شعب و فروشگاه های عضو اول کارت می توانید محصول و خدمات مورد نظر را بدون چونه و همراه با تخفیف خریداری کنید. تمام تلاش ما این است که علاوه بر رونق بخشیدن به کسب و کارهای مختلف و به وجود آوردن فضایی جهت دیده شدن مشاغل گوناگون، شرایطی را فراهم آوریم تا شما هموطنان عزیز بتوانید کالا، محصولات و خدمات دلخواه خود را با قیمت مناسب و بدون واسطه از دریافت کنید.

تمایز خرید با تخفیف در اول کارت با سایر روش های تخفیف

احتمالا شما هم پیش از این از خدمات خرید با تخفیف دیگر وب سایت ها استفاده کرده اید و متاسفانه در هنگام استفاده از کارت های تخفیف یا کوپن های تخفیف با مشکلاتی نیز رو به رو شده اید. برای مثال شما پس از خرید کارت تخفیف از طریق این وب سایت ها و در هنگام مراجعه به مرکز خرید یا فروشگاه مورد نظر ممکن است، دچار سردرگمی شده باشید و در این شرایط معمولا فروشنده برای استعلام کوپن تخفیف و اطمینان از صحت آن مجبور می شود، با وب سایت ارائه دهنده کارت تخفیف تماس حاصل نموده و استعلام بگیرد.

ممکن هست قبلا کارت تخفیف خریداری کرده باشید و یک کارت به کارتهای کیفتان اضافه شده باشد و همچنین محدود به داشتن یک کارت فیزیکی در یک بانک خاص باشید. اما در اول کارت شما کارت جدیدی ندارید. همان کارت های بانکی تان قابلیت اتصال به سیستم تخفیف دارد. همچنین محدود به بانک خاصی نیستید و هر کارت عضو شبکه شتاب داشته باشید قابلیت اتصال به سیستم تخفیف را دارد.

همچنین شما برای استفاده از هر خدمات یا تخفیف هر فروشگاهی باید کوپن تخفیف جداگانه دریافت می کردید. این موضوع نیز در بین مشتریان چندان خوشایند نبود. گذشته از اینها اگر شما از کارت تخفیف تان استفاده نمی کردید، کارت منقضی شده و هزینه پرداخت شده قابل عودت نبود. خوشبختانه شما با استفاده از خدمات رایگان اول کارت، دیگر نیازی به استفاده از کارت تخفیف نخواهید داشت.

خرید با تخفیف شما از طریق کارت های بانکی عضو شتاب انجام می شود و تنها کاری که می بایست انجام دهید، اضافه نمودن شماره کارت بانکی تان در وب سایت اول کارت است. پس از انجام این کار شما می توانید با مراجعه به هر کدام از فروشگاه های عضو اول کارت، تجربه خرید با تخفیف داشته باشید.

خرید با تخفیف شما از طریق کارت های بانکی عضو شتاب انجام می شود و تنها کاری که می بایست انجام دهید، اضافه نمودن شماره کارت بانکی تان در وب سایت اول کارت است. پس از انجام این کار شما می توانید با مراجعه به هر کدام از فروشگاه های عضو اول کارت، تجربه خرید با تخفیف داشته باشید. شما به راحتی می توانید یک خرید با تخفیف آسان و بدون چونه را تجربه نمایید. شما همچنین برای استفاده از خدمات خرید با تخفیف نیازی به پرداخت هزینه اضافی نخواهید بود و در نتیجه هیچگاه متضرر نخواهید شد.

شما چگونه می توانید از تخفیف های اول کارت استفاده کنید؟

تنها چیزی که برای خرید با تخفیف آسان احتیاج خواهید داشت، یک کارت عضو شتاب می باشد. شما با مراجعه به هر یک از فروشگاه ها و مراکز اول کارت می توانید اقدام به خرید با تخفیف کنید. برای خرید با تخفیف، کافی است از فروشنده بخواهید تا دستگاه پوز مخصوص اول کارت را در اختیارتان قرار دهد.

شما با کشیدن کارت خود می بایست گزینه خرید با تخفیف را انتخاب کنید. پس از انجام این کار کل مبلغ محصول خریداری شده را وارد کرده و دکمه تایید را انتخاب کنید. در نهایت خواهید دید که درصد تخفیفی که در سایت برای فروشگاه مورد نظر درج شده است، از مبلغ خرید شما کسر می شود. به همین راحتی! به همین سادگی!

اول کارت، برای فروشنده و فروشگاه های طرف قرارداد نیز کار را آسان کرده است و شما به عنوان یک فروشنده دیگر نیاز نیست که درصد تخفیف گفته شده را محاسبه کرده و از هزینه کل خرید کم کنید. همانطور که می دانید گاهی اوقات در انجام محاسبه تخفیف سهوا اشتباهاتی پیش می آید که جبران ناپذیر است. گذشته از این ها شما دیگر مجبور نخواهید بود برای استعلام تخفیف مشتری تان، با همکاران ما در اول کارت تماس حاصل نمایید.

CREDITCARD
اول کارتی شو!

تا اینجا متوجه شدید که اول کارت چیست؟ اما شاید از این سوال برای تان پیش بیاید، که چگونه باید اول کارتی بشید و کارت بانکی تان را در سامانه اول کارت ثبت نمایید. این کار هم بسیار آسان است و شما تنها با یک بار ثبت نام در وب سایت اول کارت به نشانی avalcart.com می توانید از کلیه خدمات رایگان و تخفیف های ویژه و باورنکردنی ما بهره مند شوید. شما همین حالا می توانید یک خرید ارزان و استثنایی را تجربه کنید. برای این کار از « اینجا » می توانید در وب سایت اول کارت ثبت نام کرده و به خانواده بزرگ اول کارت بپیوندید.

به مراکز اول کارت بپیوندید!

تا بدین جا سعی کردیم تا حدودی شما را با مزایا و خدمات اول کارت آشنا کنیم. شاید شما به عنوان یک فروشنده و صاحب یک کسب و کار، تصور کردید که کلیه این خدمات برای رفاه حال مشتریان در نظر گرفته شده است. اما به واقع این چنین نیست. ما در تیم اول کارت شرایطی را ایجاد کردیم تا صاحبان کسب و کار بتوانند برند و کسب و کار خود را از طریق خدمات ویژه تبلیغات در اول کارت، بهتر به مشتریان بشناسانند و به یک برند معتبر بدل شوند.

شما نیز اگر می خواهید فروشگاه یا مرکز خدمات خود را توسط بستری که اول کارت برایتان فراهم آورده است، به مشتریان خود معرفی کنید و مشتریان واقعی را به سمت کسب و کارتان جذب کنید، همین حالا می توانید با ثبت نام در وب سایت اول کارت، به مجموعه بزرگ اول کارت ملحق شوید. گذشته از این ها یکی از ویژگی های بسیار خوب خرید با تخفیف اول کارت برای پذیرنده ها، امکان ارائه تخفیف به میزان دلخواه می باشد. این تخفیف با انتخاب شما و به صورت خودکار برای خریداران در نظر گرفته می شود.

مجوزها و قوانین

ما در فصل تابستان ۹۸ از بین ۵۵ ایده به عنوان دو ایده برتر وارد مرکز رشد “پارک علم و فناوری خراسان” شدیم. علاوه بر این عضو “سازمان نظام صنفی رایانه ای” استان خراسان رضوی هستیم. شما با خیالی راحت می توانید ضمن ثبت نام در سامانه خرید با تخفیف اول کارت، از خدمات این مجموعه نیز استفاده نمایید.