سیناتلا مشهد

سیناتلا (نوتلا بار) شعبه سجاد مشهد

آدرس: مشهد - بین سجاد 4 و 6
( 6 رای )
سیناتلا (نوتلا بار) شعبه سجاد مشهد

تخفیف ها

10%
همه منوی سیناتلا مشهد

سیناتلا مشهد واقع در منطقه سجاد مشهد هم اول کارتی شد. نوتلا یک شکلات خوشمزه فندقی است که برند معروف و معتبر جهانی نیز می باشد. لذت خوردن انواع نوشیدنی و بستنی با شکلات نوتلا حس و حال دیگری دارد. این شکلات خوشمزه حالا طرفداران بسیاری پیدا کرده است. کافی شاپ سیناتلا یکی از کافی شاپ های پیشرو در مشهد هست که پذیرای اعضای محترم اول کارت هست.

آشنایی با اصطلاحات منوی کافی شاپ و کافه ها

ما در کافی شاپ سیناتلا منتظر شما هستیم

 کافی شاپ سیناتلا در نقاط مختلف شعبه دارد و عمده شهرت آن به سبب استفاده از شکلات نوتلا در تهیه و تولید انواع بستنی، شیک و ... می باشد. سینا تلا واقع در بلوار سجاد مشهد شعبه اصلی نوتلا بار در مشهد هست و از این پس پذیرای اعضای محترم خانواده اول کارت می باشدو

منوی کافی شاپ سیناتلا (نوتلا بار) با تخفیف اول کارت

ما برای تولید انواع بستنی، شیک، اسموتی، تارت، وافل با ژلاتو نوتلا و .... از شکلات فندقی نوتلا استفاده می کنیم. شکلات های نوتلا طرفداران مخصوص به خود را داشته و همواره مورد استقبال شما عزیزان قرار گرفته است. از جمله مهمترین آیتم های منوی ما می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 

براونی نوتلا شیک لاته نوتلا شیک طعم دار نوتلا
وافل ژلاتو نوتلا شیک ساده نوتلا اسموتی نوتلا
چیزکیک نوتلا تارت نوتلا نوتلا اسپرسو
هات چاکلت نوتلا آفوگاتو نوتلا کاپوچینو نوتلا
هات چاکلت طعم دار نوتلا هات وایت نوتلا لاته طعم دار نوتلا

 

در صورتی که می خواهید همواره از تخفیف های ما بهره مند شوید، کافی است تنها یک بار کارت بانکی خود را در سامانه تخفیف اول کارت ثبت نمایید. از این پس می توانید به راحتی و از طریق دستگاه های کارتخوان اول کارت، یک خرید به همراه تخفیف را تجربه کنید و البته لذت ببرید.

پس اگر شما هم می خواهید یک تخفیف دلچسب را تجربه کنید، همین حالا می توانید ضمن سفارش آیتم های دلخواه تان از منوی کافی شاپ سیناتلا، از تخفیف های ویژه این مجموعه و اول کارت بهره مند شوید.  

سینا تلا هنر تلفیق طعم ها

امروزه در سرتاسر جهان افراد زیادی طرفدار پرو پا قرص شکلات های نوتلا هستند و این شکلات تبدیل به خوراکی مورد علاقه بسیاری شده است والبته که این محبوبیت به دلیل طعم و مزه منحصر بفرد نوتلاست.

اما چیزی که نباید نادیده گرفته شود این است که علی رغم این مزه استثنایی وقتی این شکلات محبوب با خوراکی های دیگری نظیر بستنی و غیره میکس و مخلوط میشود شاهد خلق مزه های شگفت انگیز خواهیم بود که خلاقیت کار هرکسی نیست‌

به هیچ عنوان اینطور نیست که هر نوع بستنی یا نوشیدنی را با نوتلا مخلوط کنیم و بخاطر خوشمزگی این شکلات اطمینان داشته باشیم محصول خوبی به وجود خواهد آمد!!

طبیعی است که کسی میتواند اینکار را انجام دهد که هنر تلفیق طعم ها و مزه های مختلف را داشته و توانایی، خلاقیت و مهارت زیادی در این زمینه داشته باشید.

دقیقا همین نکته است که باعث میشود از بین مجموعه های مختلف که اقدام به عرضه محصولات برپایه شکلات های نوتلا میکنند، سیناتلای مشهد تبدیل به مجموعه ای پرطرفدار و محبوب شود.

 پرسنل سیناتلا مشهد همگی تحت آموزش بهترینها قرار گرفته و علم این کار را فرا گرفته اند و دقیقا به همین دلیل است که هرکس پس از یکبار استفاده از محصولات سیناتلای مشهد تبدیل به مشتری دائم این مجموعه میشود.

آمیختن طعم ها و مزه های مختلف با یکدیگر و خلق طعم های نو و دوست داشتنی یک هنر است و پرسنل این مجموعه هنرمندانی بی بدیل..!!

شکلات نوتلا  چه فوایدی دارد؟

خدمات و امکانات کافی شاپ سیناتلا در سجاد مشهد

در ادامه می توانید لیستی از امکانات و خدمات کافی شاپ سیناتلا (واقع در سجاد مشهد) را مشاهده کنید. کافی شاپ سیناتلا بخش اعظمی از کار خود را به صورت سفارشی و غیرحضوری انجام می دهد. لذا شما برای سفارش های بیرون بر می توانید به این کافی شاپ مراجعه کنید.

البته در صورتی که تمایل به خرید سفارش به صورت حضوری دارید، می توانید از فضای موجود در این کافی شاپ استفاده نمایید.  

  • ظرفیت: ۸ نفر و شامل سفارش به صورت بیرون بر نیز هست.
  • تخفیف اول کارت: دارد ( مخصوص اعضا اول کارت که کارت بانکی خود را در این سامانه ثبت کرده اند.)
  • پارکینگ: ندارد
  • ارسال با پیک: دارد
  • تنوع منو: بسیار متنوع ( انواع محصولات و بستنی ها با شکلات نوتلا)
  • زمان انتظار: سفارش شما در مدت زمان بسیار کم آماده شده و جهت ارسال تحویل داده می شود.

  برای استفاده از تخفیف های سیناتلا(نوتلا بار) مشهد و سایر مراکز اول کارت، روی همین لینک کلیک کن و همین حالا اول کارتی شو!


نظرات ارزشمند شما
ورود