سیناتلا مشهد

سیناتلا مشهد

مشهد - بین سجاد 4 و 6
( 2 رای )
سیناتلا مشهد

تخفیف ها

10%
همه خدمات
سیناتلا مشهد هم اول کارتی شد. لذت خوردن انواع نوشیدنی و بستنی با شکلات نوتلا حس و حال دیگری دارد. این شکلات خوشمزه حالا طرفداران بسیاری پیدا کرده است. شما می توانید همین حالا آیتم دلخواه خود را از منوی متنوع کافی شاپ سیناتلا انتخاب کرده و سفارش دهید. همچنین در صورتی که کارت بانکی تان متصل به سیستم اول کارت باشد، می توانید سفارش تان را به همراه تخفیف های ویژه درب منزل دریافت کنید.

ما در کافی شاپ سیناتلا منتظر شما هستیم

  منوی کافی شاپ سیناتلا کافی شاپ سیناتلا در نقاط مختلف شعبه دارد و عمده شهرت آن به سبب استفاده از شکلات نوتلا در تهیه و تولید انواع بستنی، شیک و ... می باشد. نوتلا یک شکلات خوشمزه فندقی است که برند معروف و معتبر جهانی نیز می باشد.

ما برای تولید انواع بستنی، شیک، اسموتی، تارت، وافل با ژلاتو نوتلا و .... از شکلات فندقی نوتلا استفاده می کنیم. شکلات های نوتلا طرفداران مخصوص به خود را داشته و همواره مورد استقبال شما عزیزان قرار گرفته است. از جمله مهمترین آیتم های منوی ما می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 

براونی نوتلا شیک لاته نوتلا شیک طعم دار نوتلا
وافل ژلاتو نوتلا شیک ساده نوتلا اسموتی نوتلا
چیزکیک نوتلا تارت نوتلا نوتلا اسپرسو
هات چاکلت نوتلا آفوگاتو نوتلا کاپوچینو نوتلا
هات چاکلت طعم دار نوتلا هات وایت نوتلا لاته طعم دار نوتلا

 

پاسخگویی به سفارش ها به صورت حضوری و غیرحضوری امکانپذیر است و سفارش شما در کوتاه ترین زمان ممکن آماده شده و ارسال می شود. در صورتی که می خواهید همواره از تخفیف های ما بهره مند شوید، کافی است تنها یک بار کارت بانکی خود را در سامانه تخفیف اول کارت ثبت نمایید. از این پس می توانید به راحتی و از طریق دستگاه های کارتخوان اول کارت، یک خرید به همراه تخفیف را تجربه کنید و البته لذت ببرید.

پس اگر شما هم می خواهید یک تخفیف دلچسب را تجربه کنید، همین حالا می توانید ضمن سفارش آیتم های دلخواه تان از منوی کافی شاپ سیناتلا، از تخفیف های ویژه این مجموعه و اول کارت بهره مند شوید.  

خدمات و امکانات کافی شاپ سیناتلا مشهد

در ادامه می توانید لیستی از امکانات و خدمات کافی شاپ سیناتلا را مشاهده کنید. کافی شاپ سیناتلا بخش اعظمی از کار خود را به صورت سفارشی و غیرحضوری انجام می دهد. لذا شما برای سفارش های بیرون بر می توانید به این کافی شاپ مراجعه کنید. البته در صورتی که تمایل به خرید سفارش به صورت حضوری دارید، می توانید از فضای موجود در این کافی شاپ استفاده نمایید.  
  • ظرفیت: ۸ نفر و شامل سفارش به صورت بیرون بر نیز هست.
  • تخفیف اول کارت: دارد ( مخصوص اعضا اول کارت که کارت بانکی خود را در این سامانه ثبت کرده اند.)
  • پارکینگ: ندارد
  • ارسال با پیک: دارد
  • تنوع منو: بسیار متنوع ( انواع محصولات و بستنی ها با شکلات نوتلا)
  • زمان انتظار: سفارش شما در مدت زمان بسیار کم آماده شده و جهت ارسال تحویل داده می شود.
  شما عزیزان جهت آگاهی از جدیدترین مراکز اول کارت، می توانید علاوه بر سایت اول کارت، به صفحه ما در اینستاگرام مراجعه کنید.