کباب رجاء مشهد

کباب رجاء مشهد مزه واقعی ماهی کبابی بدون روغن

آدرس: مشهد - بین پیروزی 61 و 63 پلاک 147
( 6 رای )
کباب رجاء مشهد مزه واقعی ماهی کبابی بدون روغن

تخفیف ها

10%
همه منوی رستوران کباب رجا مشهد

بهترین غذاهای کبابی در کباب رجاء مشهد

کباب رجاء مشهد واقع در بلوار پیروزی شهر مشهد، یکی از رستوران ها و کبابی های بسیار مشهور در این منطقه می باشد. تنوع کباب در کبابی رجا مشهد بسیار زیاد بوده و شما می توانید از انواع کباب کوبیده گرفته تا کباب ماهی در این مرکز نوش جان کنید.

از جمله معروف ترین و محبوب ترین انواع کباب رجاء می توانیم به ماهی کباب بدون روغن به همراه دورچین کامل اشاره کنیم. همچنین کباب ماهی بدون استخوان نیز از دیگر آیتم های محبوب مجموعه کباب رجا مشهد می باشد.

ماهی کبابی بدون روغن و استخوان در دو نوع ۴۰۰ گرمی و ۶۰۰ گرمی برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است و طبق دلخواه شما طبخ می شود. گذشته از این ها کباب برگ و کباب بختیاری ما نیز شهرت خاص خود را دارد. این دو کباب از فیله گوساله تهیه شده است.

طعم خوشمزه و کیفیت بالای کباب های این مجموعه به سبب استفاده از گوشت تازه و سالم و به میزان زیاد است. ما در تلاش هستیم تا همواره حجم بیشتری از آیتم های منوی کباب رجا را با گوشت خالص تهیه و سرو نماییم. شما در کبابی رجاء می توانید طعم یک حلیم خوشمزه یا یک سوپ گرم و لذیذ را نیز بچشید. حلیم ما هر روز صبح سرو شده و در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد. کیفیت بالا و کمیت مناسب، رمز موفقیت کباب رجاء در این روزها می باشد.

البته که از قیمت های متناسب و منصفانه نیز نمی توان به راحتی گذشت. گذشته از این ها شما می توانید تخفیف هم بگیرید و این خبر، لذت خوردن یک غذای خوشمزه را برای شما دو چندان خواهد کرد. تخفیف های اول کارت در این مجموعه همواره موجود بوده و شما برای هر بار مراجعه به این واحد، لازم نیست، بن خرید یا کارت تخفیف دریافت نمایید. شما با در دست داشتن کارت بانکی عضو سامانه اول کارت در هر بار خرید می توانید از تخفیف های ویژه کباب رجاء مشهد بهره مند شوید.  

منوی کباب رجاء مشهد

بخشی از محبوب ترین آیتم های مجموعه کباب رجاء را در ادامه مشاهده می کنید.
ماهی کبابی بدون روغن ماهی بدون استخوان ۴۰۰ گرمی
کباب کوبیده سوپ
کباب برگ کباب بختیاری
ماهی بدون استخوان ۶۰۰ گرمی  
 

خدمات و امکانات کباب رجاء مشهد

در صورتی که کارت بانکی شما پیش از این در سامانه اول کارت ثبت شده است، در هنگام خرید می توانید از فروشنده درخواست کنید تا دستگاه کارتخوان مخصوص اول کارت را در اختیارتان قرار دهد. علاوه بر تخفیف ها، دیگر خدمات کباب رجاء مشهد در ادامه درج شده است.  
  • تخفیف اول کارت: دارد
  • پارکینگ: جای پارک مناسب وجود دارد
  • ارسال با پیک: ندارد
  • بهداشت و تمیزی محیط کار بسیارعالی می باشد.
  • در تهیه انواع کباب از ۵۰ درصد گوشت گوساله و ۵۰ درصد قلوه گوسفند استفاده می شود.
  • هیچگونه مالیات بر ارزش افزوده از شما دریافت نخواهد شد.
  • دارای پرنسلی متعهد و خوش برخورد
  • دسترسی: نزدیک ترین ایستگاه مترو قطار شهری، ایستگاه های صدف و صیاد شیرازی می باشند.

برای استفاده از تخفیف های کباب رجا مشهد و سایر مراکز اول کارت، کافیست از طریق این  لینک ثبت نام  کنید و تخفیف بی چونه بگیرید.

  شما عضو گرامی خانواده بزرگ اول کارت، علاوه بر سایت می توانید جهت اطلاع از مراکز اول کارت، به صفحه ما در اینستاگرام مراجعه کنید.  


نظرات ارزشمند شما
ورود

user-avatar

2 هفته پیش

معصومه

بسیار عالیییی و خوشمزه مرسی از اول کارت👏👏👏